בריכת הקצינים

בריכת הקצינים – עין עלמין

אם אתם מחפשים אטרקציות מים בצפון, בריכת הקצינים היא המקום המושלם בשבילכם. כמו מקווי מים רבים אחרים בצפון, בריכת הקצינים מהווה מקום מדליק ומהנה לטייל בו עם המשפחה, כיחידים או כחלק מטיול רומנטי.

הצפון הירוק על מגוון האטרקציות שבו

פעמים רבות אנו רוצים לצאת מהשגרה השוחקת, לעצור הכול, ולצאת לחופש באחד האזורים היפים בארץ. אזור הצפון, עם נחליו ומקווי המים הרבים אשר שוצפים כל ימי השנה, עם נופים עוצרי נשימה ואטרקציות רבות, מהווה מקום מושלם לצאת אליו לחופשה. אחת מהאטרקציות הטובות ביותר בצפון היא בריכת הקצינים ברמת הגולן.

בריכת הקצינים - אטרקציית מים בצפון שלעולם לא תאכזב אתכם

בריכת הקצינים הסוריים שהינה עדות לשלטון הסורי שהיה באזור רמת הגולן,מיקום הבריכה הינועין עלמין והבריכה מוצלת בכל ימות השנה בין עצי אקליפטוס ותאנה. המים בבריכה קרים מאוד ולכן רצוי לבוא לביקור בימי הקיץ החמים. בריכת הקצינים עשויה כולה מבטון והינה יעד מאוד פופולארי לחופשות עם ילדים.

למה מקווי מים כמו בריכת הקצינים בצפון נחשבים כאטרקציה מעולה

מקווי מים כמו בריכת הקצינים זו אחלה דרך לבלות עם חברים ומשפחה בימי הקיץ החמים. בבריכת הקצינים ניתו לעשות על האש ולפתוח שולחן בזמן שהילדים הולכים ומשחקים במים (לפי כללי הבטיחות כמובן) בין אם אתם רוצים טיול רומנטי זוגי, ובמיוחד אם יש לכם ילדים ואתם רוצים לספק להם חוויה בלתי נשכחת: מקווי מים, ובייחוד בריכת הקצינים, הם בין האטרקציות מים בצפון המובילות בישראל.

לסיכום

בריכת הקצינים הינה מקווה מים שמקבל את המים שלו מנחל עין עלמין אשר זורם כל השנה. בזכות שילוב מנצח של גישה נוחה, צל מעל הבריכה ומקומות טבעיים שניתן לשבת עליהם, בריכת הקצינים היא האטרקציה הטובה ביותר בשבילכם, אם כיחידים ואם כמשפחות עם ילדים.