נחל חרמון שמורת הבניאס

נחל הבניאס

נחל הבניאס הוא בין אטרקציות המים המובילות בישראל. בזכות שילוב מנצח של נופים משגעים, מים הזורמים כל השנה ישירות משלגי החרמון ושבילי טיול נוחים ורגועים, נחל הבניאס הוא האטרקציה המושלמת ליחידים, למשפחות ולבני זוג.

אטרקציות בצפון: כל מה שרציתם לדעת

מי שמחפש אטרקציות בצפון חייב להכיר את היתרונות הרבים שקיימים בטיולים בנחלים בצפון. בזכות שילוב מנצח של מזג אוויר נעים לאורך רוב עונות השנה, נופיה היפהפיים של רמת הגולן ומסלול טיול נוח שמתאים לכל שכבות הגיל, נחל הבניאס מהווה אטרקציה מובילה כחלק מאטרקציות מים בצפון.

נחל הבניאס: פנינה שמורה בצפון הארץ

שמורת הטבע הקסומה שנחל הבניאס הוא חלק ממנה מהווה אטרקציה מיוחדת ובלתי נשכחת בצפון. ניתן להקדיש לטיול מספר שעות, לטייל במסלולים המסומנים ולטבול במים הקרירים. מקורותיו של נחל הבניאס מגיעים הישר משלגי החרמון והוא מהווה נחל איתן שזורם לכל אורך השנה. הנחל הוא חלק מנחלים בצפון כגון נחל דן, נחל שניר, ועוד. כל אלו מהווים פנינים שמורות של טבע קסום וראשוני בצפון הארץ.

האם ניתן לשלב טיול אל שמורת הבניאס עם אטרקציות נוספות בצפון

לכל מי שרוצה להרחיב את הטיול שלו בצפון, דעו כי קיימות אטרקציות רבות בצפון. לאחר טיול במפלי נחל הבניאס וטבילה במעיינות, תוכלו לעשות טיול טרקטורונים או טיול סוסים ברמת הגולן. בנוסף, הכינרת נמצאת לא רחוק מנחל הבניאס ותוכלו בדרך חזרה הביתה לעצור בה או באטרקציות הסובבות אותה כמו נהרות בצפון ומגוון נחלים. גם כמה שעות שלמות המוקדשות רק לטיול בנחל הבניאס מהוות בילוי אידיאלי: המפלים בנחל ומסלולי הטיול הרבים, קצרים או ארוכים, מהווים אטרקציה מיוחדת ומהנה.

לסיכום

נחל הבניאס הוא בין אטרקציות מים המובילות בצפון. מימיו מגיעים הישר מהשלגים של החרמון והוא זורם כל השנה. ניתן לעשות בו מגוון רב של מסלולים הכוללים טבילה במים וצפייה בנופים מרהיבים ומרשימים. ניתן לשלב אטרקציות נוספות בצפון בנוסף לביקור בנחל, שיכול לארוך שעות ספורות או יום שלם. בתור בילוי לכל המשפחה, נחל הבניאס הוא האטרקציה המומלצת מבין הנחלים בצפון ואטרקציות המים בצפון.